Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Coaching rozwojowy lub biznesowy

  184.50  z VAT

  Zapraszam w podróż zwaną coachingiem rozwojowym.

  Coaching rozwojowy to szereg narzędzi, ćwiczeń, które otwierają umysł. Coach nie narzuca sposobu myślenia, podąża za tobą, słucha i zadaje pytania, by cię otwierać i powodować pożądaną zmianę. Dostosowuje narzędzia, ćwiczenia abyś odkrył swój potencjał. To piękna droga, spełniana marzeń i sięgania po więcej. Ważna jest tu nie tylko wiedza z Coachingu, ale psychologii, postaw ludzkich, nauki o umyśle.

   

 • Konsultacja biznesowa online

  369.00  z VAT

  Konsultacja biznesowa online. Czas trwania 1 – 1,5 h

  Rozwiązywanie bieżących spraw dotyczących biznesu, marki osobistej, strategii firmy.

  Masz problem, utknąłeś w biznesie, albo zaczynasz. Potrzebujesz wsparcia lub konsultacji marketingowej lub biznesowej, przeanalizowania strategii i komunikacji marketingowej,  zapraszam na konsultację.

 • Konsultacja zapoznawcza

  184.50  z VAT

  Konsultacja biznesowa zapoznawcza, jeśli chcesz poznać mnie, zastanawiasz się nad współpracą, zapraszam na konsultację zapoznawczą czas trwania 45 minut.

 • Promocja!

  Marka osobista – proces strategiczno-coachingowy – marki z duszą

  3690.00  z VAT

  Poprzednia najniższa cena: 5000.00 .

  Proces Marki z duszą to połączenie indywidualnej pracy coachingowej i metoringowej z elementami strategii marketingowej. Budowanie marki spełnionego biznesu i wyjście z pracy etatowej. Polega na 10 spotkaniach coachingowo – mentoringowych, które mają za zadanie zbudowanie silniej marki.