Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Konsultacja biznesowo-strategiczna online

  369.00  z VAT

  Konsultacja biznesowa online. Czas trwania 1 – 1,5 h

  Rozwiązywanie bieżących spraw dotyczących biznesu, marki osobistej, strategii firmy.

  Masz problem, utknąłeś w biznesie, albo zaczynasz. Potrzebujesz wsparcia lub konsultacji marketingowej lub biznesowej, przeanalizowania strategii i komunikacji marketingowej,  zapraszam na konsultację.

  Dowiedz się więcejWczytywanie Gotowe
 • Marka osobista – proces strategiczno-coachingowy – marki z duszą

  3690.00  z VAT

  Proces Marki z duszą to połączenie indywidualnej pracy coachingowej i metoringowej z elementami strategii marketingowej. Budowanie marki spełnionego biznesu i wyjście z pracy etatowej. Polega na 10 spotkaniach coachingowo – mentoringowych, które mają za zadanie zbudowanie silniej marki.

   

  Dowiedz się więcejWczytywanie Gotowe
 • Sesje online

  180.00  z VAT

  Jeśli po związku toksycznym i potrzebujesz wsparcia w otrząsnięciu się z trudnych wydarzeń lub masz problem z samooceną, lękiem przed konfrontacją, stawianiem granic czy radzeniem sobie z toksycznymi zachowaniami, zapraszam do pracy i podróż do siebie. Zrozumienia, akceptacji, budowania świadomości. Wybierania siebie, nauki życzliwości i budowy swojej tożsamości. Odbudowy po trudnych momentach życiowych. Rozumienie, że każda podróż zaczyna się od siebie.

  Coaching rozwojowy to szereg narzędzi, ćwiczeń, które otwierają umysł. Coach nie narzuca sposobu myślenia, podąża za Tobą, słucha i zadaje pytania, by cię otwierać i powodować pożądaną zmianę. Dostosowuje narzędzia, ćwiczenia abyś odkrył swój potencjał i siebie. Ważna jest tu nie tylko wiedza z Coachingu, ale psychologii, postaw ludzkich, nauki o umyśle.

   

  Dowiedz się więcejWczytywanie Gotowe