Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • Promocja!

  ZDROWIE PSYCHICZNE – karty pracy dla młodzieży

  9.90  z VAT

  Poprzednia najniższa cena: 9.90 .

  Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego przygotowałam zestaw ćwiczeń dla młodzieży „Zdrowie psychiczne” dla rodziców, terapeutów, pedagogów, psychologów. Ćwiczenia podane są  w kolorowej i przystępnej formie, pomagają zrozumieć, jak ważne jest dbanie o siebie w tej sferze.

  Bardzo ważne, by od najmłodszych lat, uczyć dzieci dbania i kochania siebie, rozmawiać z młodzieżą o ich problemach, pokazywać, jak mogą zadbać o swoje zdrowie psychiczne, gdzie szukać pomocy. Co piąte dziecko nie ma chęci do życia, a 40% nastolatków ma myśli samobójcze. Do 10 października 2023 roku, ćwiczenia do pobrania za darmo. 

 • Promocja!

  ZESTAW DZIECI „Poczucie wartości”, „Emocje i komunikacja”

  45.00  z VAT

  Poprzednia najniższa cena: 45.00 .

  Dwa zestawy kart pracy z dziećmi „Poczucie wartości” oraz „Emocje i komunikacja” dla rodziców, terapeutów, pedagogów psychologów. Ćwiczenia podane w kolorowej i przystępnej formie.

  Karty przygotowane są dla dzieci w wieku 12-14 do pracy nad podstawowymi kompetencjami, jak poczucie wartości, emocje, komunikacja.

  Poczucie własnej wartości rozwija się całe życie, ale to w dzieciństwie dajemy jemu podwaliny do dalszej pracy. Doświadczenie z dzieciństwa to ważny początek budowania drogi do poczucia własnej wartości. Zarządzanie emocjami. Równie ważne jest umiejętność zarządzania emocjami, komunikacja czy radzenie sobie z wykluczeniem, czy dyskryminacją. 

  Ćwiczenia z dziećmi pozwalają na naukę i poznawanie siebie i emocji, poszerzenie samoświadomości, umiejętności komunikacji i relacji.